Pasta Patlatma 4 Oyunu

Cookie Crush 4
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Pasta Patlatma 4 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pasta patlatma 4 oyunu ekranı içinde farklı keklerin bulunduğu kare kutulardan oluşuyor. Her kutu çevresindeki diğer kutularla yer değiştirebiliyor. Yan yana yada alt alta en az 3 tane keki birleştirdiğinizde yok oluyor. Aynı anda 3'ten fazla keki yok ettiğinizde özel patlama özellikleri kazanıyorsunuz. Bu şekilde komple satır, sütün yada bölgesel yok etmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Bölümlere başladığınızda yok etmeniz gereken keklerin türleri ve yok etme sayısı görev olarak veriliyor. Yine her bölümde kullanacağınız hamle sayısı da değişiyor. Verilen hamle sayılarını kullanıp görevleri en az hamleyle tamamlamaya çalışarak pasta patlatma 4 oyunu oynamaya çalışıyorsunuz. 

Ekranın sol tarafındaki MOVES kısmında kalan hamle sayınız ve altındaki TASK kısmında ise verilen görevler bulunuyor. Yok etme işlemi gerçekleştirdikçe puan kazanıyorsunuz. Puanınızı ise POINTS kısmından takip edebilirsiniz. Puanlarınız belli bir değere ulaştıkça ve bölümlerde ilerledikçe kekleri yeniden dizme yada ip ucu gibi ekstra özelliklere sahip olabiliyorsunuz. Bu yeni kazandığınız özellikler ise ekranın sağ tarafında görünüyor. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz