Otoyolda Araba Sürme Oyunu

Fuel Rage
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Otoyolda Araba Sürme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Otoyolda araba sürme oyunu oynarken "A, D" tuşlarına tıklayarak veya fareyle şeritler üzerine tıklayarak aracı kontrol ediyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise parmağınızla şeritler üzerine tıklayarak aynı işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Otoban 2 şeritten oluşuyor. Otobanda bulunan bazı araçlar sizden daha yavaş gittiği için onlara çarpmamak için şerit değiştirmeniz gerekiyor. Aynı şekilde arkadan gelen hızlı araçlara çarpmamak içinde şerit değiştirmeniz gerekiyor. Eğer kaza yaparsanız aracınız hasar görüyor.

Ekranın üst tarafında yakıt deponuzda kalan benzin miktarı, otobanda ilerlediğiniz mesafe ve topladığınız altın miktarı görünüyor. Yoldaki benzin bidonlarını toplayarak yakıt deponuzu doldurabilirsiniz.

Yoldaki tümseklere girerseniz ve yol yapım çalışması bölgelerinden geçerseniz hızınız yavaşlıyor. Hızlanma gölerinden geçerken de hızınız daha da artıyor. Kaza yapmadan yolda ilerledikçe hızınız artıyor. Kaza yapmadan yolda ilerleyip kendi rekorunuzu kırmaya çalışın. Aracınız tamamen hasar görüp gidemeyecek duruma geldiğinde yanıyorsunuz. Topladığınız altınları kullanarak GARAGE kısmından yeni araçlar satın alabilirsiniz. Böylece sonraki denemelerinize daha güçlü ve hızlı araçlarla başlayarak otoyolda araba sürme oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. 

Yorumlar
keko oyun güzel ama araba çık hızlı 91 2023-04-19 07:15:14
Tokatlı Oyun çok güzel 2022-04-10 17:11:26
Yorum Yaz