Operasyon Oyunu

Warfare Area 2
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Operasyon Oyunu Nasıl Oynanır ?

Operasyon oyunu oynarken kontrol ettiğiniz komando Pars'ı "W, A, S, D" ve yön tuşlarıyla hareket ettirebilirsiniz. Farenin sol tuşuyla teş edip "R" tuşuna tıklayarak silahın şarjörünü doldurabilirsiniz. "L" tuşuna tıklayarak farenin hassasiyetini ayarlayabilirsiniz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise sağ taraftaki yönlendirme butonunu sürükleyerek komandayı hareket ettirebilirsiniz. KURŞUN butonuna tıklayarak ateş edip küçük şarjör butonuna tıklayarak ta silahınıza mermi doldurabilirsiniz.

Düşmanlar binanın değişik noktalarına saklanmıştır. Düşman askerleri duvarların ve varillerin arkasına saklanarak pusu kuruyorlar. Sizi gördükleri anda size doğru ateş ederek enerjinizi azaltıyor. Toplam 15 kurşun yediğiniz zaman ölüyorsunuz. Ekranın sol üst köşesinde kalan enerji mikrarınız, ENEMIES kısmında savaş alanında bulunan ve öldürdüğünüz düşman sayısı ve sağ üst köşede ise silahınızda kalan mermi sayısı görünüyor. Düşman askerlerinden daha önce ateş edip kendinizi düşman saldırılarından koruyarak operasyon oyunu oynamaya çalışın. Düşman askeri öldürdükçe yeni özellikler kazanıyorsunuz. Kazandığınız özellikleri ACHIEVEMENTS kısmından inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
ırmak çok güzel 2023-01-13 19:04:11
oyun guzel oyun guzel 2022-01-27 17:58:20
GamermanTR Oyun gayet güzel mekaniklere sahip.Kodlama aanında efsane.Fakat ben bir yazılımcıyım.Ve bu sizin umrunuzda değil biliyorum :) 2021-12-22 15:14:50
UMUT bu oyun çok güzel teşekürler rekor oyun abi 2018-05-29 17:44:25
Yorum Yaz