Online Domino Oyunu

Domino Multiplayer
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Online Domino Oyunu Nasıl Oynanır ?

Online domino oyunu ile internet üzerinden şifre gönderdiğiniz yada rastgele bir kişiyle eşleşerek gerçek bir insana karşı zeka maçı yapıyorsunuz. Bunun için menü sayfasında sağ tarafta bulunan ve üzerinde DÜNYA bulunan PLAY butonuna tıklamanız gerekiyor.

Burada karşınıza CHOOSE NICKNAME penceresi geliyor. Text kutusuna bir isim yazıp OK butonuna tıklayın. Sonra karşınıza MATCH LIST penceresi geliyor. OUICK MATCH seçeneğiyle rastgele bir maça başlayın. CREATE MATCH butonuna tıklayarak kendinize bir oda oluşturun. Bu odaya isim ve şifre belirleyip tanıdığınız birisini odaya davet edip online domino oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer bir arkadaşınız size şifre verip sizi kendi odasına davet ederse MATCH LIST penceresine gelmeniz gerekiyor. Bu pencerede arkadaşınızın odası listede görünüyor. Odayı tıkladınızda sizden şifre istiyor. Arkadaşınızdan aldığınız şifreyi girerek domino oynamaya başlayın.

Menü sayfasında sol tarafta ise üzerinde bilgisayar resmi bulunan PLAY butonuna tıkladığınızda 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik seçenekleri çıkıyor. Sonraki sayfada ise oyunu bitiş skorunu seçiyorsunuz. Bu skorlar 100, 150 ve 200 rakamlarından oluşuyor. Her oyuncunun tahtasına 7'şer tane taş diziliyor. Tahtasındaki taşları ilk biten taraf mücadeleyi kazanıyor. Kaybeden tarafın tahtasında kalan taşların sayısı kadar puan kazanıyorsunuz. Bu şekilde hedeflenen sayıya ulaşarak maçı kazanın.

Yorumlar
cosimo çok güzel ben hep bilgisayar simgeli oynayacağım bence gerçek ounculuğa giremiuorum. 2020-09-16 09:55:40
Yorum Yaz
yat kiralama-elexbet yeni adresi-
yat kiralama-elexbet yeni adresi-