Okla Kafes Vurma Oyunu

Free Birds
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Okla Kafes Vurma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Okla kafes vurma oyunu ekranında ağaca bağlanmış kafesler ve bu kafeslerin içinde de kapalı kalmış kuşlar bulunuyor. Fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek okun gideceği yönü ve hızını ayarlıyorsunuz.İçinde kuşların bulunduğu kafesler ağaca iple bağlanmıştır. Oku iplere doğru atıp kafesleri aşağıya düşürmeye çalışıyorsunuz. Aşağıya düşen kafeslerin kapısı açılıyor ve kuşlar dışarı çıkarak özgür olarak doğaya kaçışıyorlar. Bazı bölümlerde ağacın belli noktalarında OKLAR görüyorsunuz. Attığınız oku, bu ok bölgelerinden geçirerek okun yönünü değiştirebilirsiniz. Böylece ters tarafta kalan kafesleri daha kolay yere düşürme şansınız doğuyor.

Ekranın sağ tarafında kalp şeklinde kalan can haklarınız bulunuyor. Bölümleri tamamladıkça can hakkı kazanıyorsunuz. Tüm can haklarınızı bitirdiğinizde halen daha bölümü tamamlayamazsanız aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. 

ENDLESS bölümünde ise bölüm bulunmuyor. Bu seçenekte yere düşürdüğünüz her kafes için puan kazanıyorsunuz. Amacımız can haklarımız bitene kadar en yüksek puanı kazanmaktır. Tüm can haklarımız bitince de yanıyorsunuz ve yeniden okla kafes vurma oyunu oynamaya başlıyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz