Ofis Dağıtma Oyunu

Smash The Office
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Ofis Dağıtma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ofis dağıtma oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek karakterinizi hareket ettiriyorsunuz. Tıklama işlemini sonlandırdığınızda karakteriniz duruyor ve bir karton kutunun içine saklanıyor.

Odalarda masa, sandalye ve dolap gibi eşyalar bulunuyor. Elinizde elektrikli testere, bıçak, kılıç, balta ve lav silahı gibi malzemeler bulunuyor. Bu malzemeleri kullanarak odanın içindeki tüm eşyaları parçalayıp yok ederek kullanamaz hale getiriyorsunuz. Tüm eşyaları yok ettiğinizde odanın kapısından dışarı çıkarak bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yaparak ofis dağıtma oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Odanın içinde eşyaları korumak için bekçiler ve güvenlik görevlileri bulunuyor. Bu bekçilerin kontrol ettiği alan önlerindeki beyaz alan ile görünüyor. Ayrıca her bir bekçinin izlediği yol odanın içine kırmızı renkte çizilmiştir. Karakteriniz bekçilerin görüş alanına girip yakalanırsa yanıyorsunuz ve bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Odadaki eşyaları parçaladıkça ekranın üst tarafında eşyaların parçalanma yüzdesi görünüyor. LEVEL kısmından da bulunduğunuz bölümü takip edebilirsiniz. Bölüm sonlarında puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak WEAPON kısmından yeni silahlar ve SKIN bölümünden de karakterinize yeni kıyafetler seçebilirsiniz. Ayrıca ekrandaki MAGIC DRINK butonuna tıklayarak dozer kullanarak tüm odanın altını üstüne getirebiliyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz