Noel Baba Zuma Oyunu

Chistmas Chain
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Noel Baba Zuma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Noel baba zuma oyunu ile ekranın kenarlarından gelip ortadaki çukuru doldurmaya çalışan renkli topları patlatmaya çalışıyorsunuz. Ekranın merkezinde kendi ekseni etrafında 360 derece dönebilen ve renkli balon atan bir noel baba bulunuyor. Noel babayı kontrol edip parkurdaki tüm balonları patlatarak noel baba zuma oyunu oynayın. Her bölümde belli sayıda renkli balonu patlatarak yok etmeniz gerekiyor.

Bölümlerde ilerledikçe topların geliş hızı artıyor ve parkur biraz daha kıvrımlı olarak zorlaşıyor. Aynı zamanda ilerleyen bölümlerde toprarın renk çeşidide artıyor. Böylece aynı renkten balonların yan yana gelme olasılığı azalıyor.

Ekranın merkezinde bulunan ve 360 derece kendi ekseni etrafında dönebilen topu kontrol ederek renkli balonları fırlatıyorsunuz. Aynı renkten en az 3 tane balonu birleştirip patlatarak yok olmalarını sağlayın. Art arda fazla sayıda başarılı hamleler gerçekleştirdiğinizde ve tek hamlede 3'ten fazla balon patlattığınızda özel atışlara sahip oluyorsunuz. Amacımız en önde bulunan renkli balonun merkezde bulunan delikten aşağıya düşmesini engellemektir.

Tüm yuvarlanan topları yok ettiğimizde, en son kalan balon ile delik arasında kalan mesafe kadar ek puan kazanıyorsunuz. Her patlatma sonunda patlayan toplar yok olarak yerleri boşalıyor. Kalan toplar birleştiğinde 3 tane aynı rekten balon yine yan yana gelirse patlatma işlemi kendiliğinden devam ediyor. Bu şekilde tek atış ile birden fazla patlatma ve yok etme işlemi gerçekleştirerek tüm bölümleri bitirin.

Yorumlar
BURCİN cok güzel 2021-04-13 15:12:02
sarp çok iyi 2010-12-06 20:31:29
Yorum Yaz