Nedime Kız Giydirme Oyunu

Uninvited Bridesmaids
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Nedime Kız Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Nedime kız giydirme oyunu ile arkadaşlarının düğününde farklı bir tarz denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp elbise seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği prensesin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için giysi, saç modeli, gözlük, şapka, takı, çanta ve düğün çiçeği seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 prenses içinde gerçekleştirerek nedime kız giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
elif güzel 2023-04-27 16:37:53
Yorum Yaz