Modern Combat Oyunu

Modern Combat Fps
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Modern Combat Oyunu Nasıl Oynanır ?

Modern combat oyunu ile kendinizi gerçek bir savaşın içinde bulacaksınız. Her bölümde ilk aşamada düşman kuvvetlerinin arasına havadan paraşütle iniyorsunuz. Savaş alanında kırmızı noktalı bölgelerde düşman askerleri bulunuyor. Önce araca binip düşman askerlerinin yakınına kadar gidiyorsunuz. Sonra da düşman askerlerini teker teker öldürüp helikoptere binerek savaş alanından ayrılıyorsunuz.

Bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak hem askerinizi sağa sola ve ileri geri yönlendiriyorsunuz hemde askeri arabayı kullanıyorsunuz. Ekranın sağ tarafındaki atlama butonuna tıklayarak paraşütü açıyorsunuz. Bu şekilde yere güvenli bir şekilde iniyorsunuz. Eğer paraşütü açmazsanız yere düşüp ölüyorsunuz. Kurşun butonuna tıklayarak ateş ediyorsunuz. Fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek görüş açınızı değiştiriyorsunuz. Nişan butonuna tıklayarak silahınızın dürbününü açıyorsunuz. DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak silahınızı değiştiriyorsunuz. EL BOMBASI butonuna tıklayarak ileriye doğru el bombası atıyorsunuz.

Düşman ateşlerine ateş edip öldürüyorsunuz. Düşman ateşleride size isabet ederse enerjiniz azalıyor. Ekranın sağ üst köşesinden kalan enerjinizi ve öldürmeniz gereken düşman askeri sayısını görebilirsiniz. Kendinizi düşman kurşunlarından koruyup tüm askerleri öldürerek savaşı kazanın. Böylece bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçerek modern combat oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Her bölümde farklı bir heyecan ve macera yaşayarak eğlence dolu anlar yaşayabilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz