Moda Boyama Kitabı Oyunu

Fashion Coloring Book Glitter
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Moda Boyama Kitabı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Moda boyama kitabı oyunu ana sayfasında 12 farklı resim bulunuyor. Renklendirmek istediğiniz resmin üzerine tıklayıp ekranda büyütüyorsunuz. 

Ekranın alt tarafında farklı renklerde boya kalıpları ve büyüteç bulunuyor. Önce fare yada parmağınızla boya kalıplarından birinin üzerine tıklayıp fırçanıza boya alın. Boya penceresinin sağ ve sol tarafındaki OK butonlarına tıklayarak diğer renkleri de görebilirsiniz.  Sonra da resim üzerinde renklendirmek istediğiniz alana tıklayıp boyama işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Resim üzerindeki küçük alanları daha iyi görmek için büyüteç çubuğunu kullanarak resmi büyütebilirsiniz. Bu şekilde bu küçük alanları da renklendirebilirsiniz. 

Ekranın üst tarafında bulunan yenileme butonuna tıklayarak aynı resmi en baştan renklendirmeye başlayabilirsiniz. Resmin üzerine obje eklemek için OBJE sayfasını açıp resme farklı tarzlarda etiketler yapıştırabilirsiniz. Tüm alanları renklendirip etiket yapıştırdıktan sonra sağ üst köşedeki OKEY butonuna tıklayarak moda boyama kitabı oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz