Mini Şort Giydirme Oyunu

Tiktok Girls Design My Denim Shorts
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Mini Şort Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mini şort giydirme oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 prensese şort tasarlayıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir fenomen kızın resmi bulunuyor. Resimlerin alt tarafında bulunan tasarım yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Tasarım yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan model, renk, desen, zincir ve kemer menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. Buradan istediğiniz tarzda bir kıyafet tasarlayabilirsiniz. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise fenomen kızlar bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp instagram fenomeni kızları giydirebilirsiniz. Dolaptan kızlar için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek mini şort giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
zeynep dogan gun bir salak nice 2022-08-01 12:45:44
gs Hangi takımlısınız ? yorumlara bekliyorum :) 2022-05-10 15:02:09
yaren çok güzel oyun 2022-05-09 20:03:36
Yorum Yaz