Meyve Yiyen Yılan Oyunu

Snake Arena
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Meyve Yiyen Yılan Oyunu Nasıl Oynanır ?

Meyve yiyen yılan oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek hareket ediyorsunuz. Bölümü tamamlamak için 1,5 dakikalık süre veriliyor. Bu süre sonunda meydanda bulunan diğer rakiplerinizi yok etmeniz gerekiyor. Eğer bu süre sonunda meydanda birden fazla canlı bulunursa en uzun olan yani en yüksek puana sahip olan canlı bölümü birincilikle tamamlıyor.

Ekranın sağ tarafında öldürdüğünüz canlı sayısı ve kalan süre görünüyor. Sol tarafındaki listeden ise sıralamayı takip edebilirsiniz. Önce meydanda bulunan yiyecekleri toplayarak bedeninizi büyütüyorsunuz. Bedeniniz büyüdükçe puanınız da artıyor. Ayrıca diğer rakiplerinizi öldürüp onlardan arta kalan kalıntıları alarak ta bedeninizi büyütebilirsiniz.

Bölüm geçişlerinde biriktirdiğiniz puanları kullanarak yeni canlılar çıkartabilirsiniz. Bu canlıları tabloda üst üste yerleştirip seviye atlatabilirsiniz. Her seviyede farklı bir canlı yaratmış oluyorsunuz. Bu şekilde karakterinizi değiştirip sonraki bölümlere yeni karakterle başlayarak meyve yiyen yılan oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. Mobil marketlerde Snake Arena adıyla da bulunan bu uygulamayla eğlenceli zaman geçirmenizi dileriz.

Yorumlar
Enes BATUR Harika 2023-08-16 14:25:33
Yorum Yaz