Snake io Oyunu

Snake io
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Snake io Oyunu Nasıl Oynanır ?

Snake io oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" tuşlarını veya fareyi kullanarak yılanı yönlendiriyorsunuz. SPACE "boşluk bırakma" tuşuyla da yılanın hızı hareket etmesini sağlıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde parmağınızı hareket ettirerek yılanınızı yönlendiriyorsunuz. Sağ taraftaki hızlanma butonuna tıkladığınız sürece de yılanınızın hızı artıyor.

Snake io oyunu açılış sayfasında ENDLESS MODE sonsuz mod, HOLE BLAST kuyu yok etme ve TRAIN tren olmak üzere 3 farklı seçenek bulunuyor. Sonsuz mod seçeneğinde meydanda bulunan yiyecekleri toplayarak bedeninizi büyütmeye çalışıyorsunuz. Alanın kırmızı kenar çizgilerine yada rakip yılanların bedenine çarparsanız yanıyorsunuz. Bu durumda maceraya tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Rakipleriniz sizin bedeninize çarparsa bu sefer onlar ölüyor. Ölen yılanların ardında bedenlerinin büyüklüğünce yiyecek kalıyor. Bu yiyecekleri toplayarak bedeninizi daha hızlı büyütebilirsiniz. Ekranın sol üst köşesinde alanda bulunan yılanların sıralaması ve sağ üst köşede ise yılanınızın uzunluğu, öldürdüğü rakip yılan sayısı ve topladığı ödül miktarı görünüyor.

Hole Blast bölümünde önce yılanınızın bedenini büyütüyorsunuz. Sonra da alanda bulunan tüm kuyuları yok ederek bölümü tamamlıyorsunuz. Tren bölümünde ise maden ocağından çıkan altınları taşıyıp satarak para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak terene yeni vagonlar ekleyebiliyorsunuz ve treninizin hızını arttırıyorsunuz.

Yorumlar
55 mug 2024-07-12 10:18:26
Yorum Yaz