Merge Animals 3D Oyunu

Merge Animals 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Merge Animals 3D Oyunu Nasıl Oynanır ?

Merge animals 3d oyunu oynarken 12 hayvanın özelliklerini kullanarak yeni bir kararkter oluşturuyorsunuz. Hayvanlar timsah, kartal, yunus, su aygırı, zürafa, çita, fil, örümcek, kaplumbağa, tavşan ve kurbağadan oluşuyor. Her bir hayvan farklı özelliklere sahiptir.

Yarış yapacağınız parkurda tuğladan yapılmış duvarlar, yüzme havuzları, tırmanma parkuru ve dar ve ince bir yol bulunuyor. Her yarışa başlamadan önce sadece 2 tane hayvana ait özelliği seçip karakterinizi oluşturuyorsunuz. Ekranın sağ tarafında parkur ve parkurun üzerinde bulunan engeller görünüyor. Her engeli aşabileceğiniz bir hayvanı seçerek karakterinizi parkura hazırlıyorsunuz. Sonra da PLAY butonuna tıklayarak yarışa başlıyorsunuz. Örneğin yüzme havuzu için yunus balığını, dar yol için kartal ve duvar için de su aygırı hayvanlarını seçiyorsunuz. Her parkura sizinle beraber 3 yarışmacı hayvan başlıyor. Bitiş noktasına lider olarak ulaştığınızda bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş hakkı kazanıyorsunuz. Bazı parkurlarda yollar yanyana 2 tanedir. Her iki yolda da farklı engeller bulunabiliyor. Hayvanınızın özelliğine göre bir yolu seçip yarışı kazanmaya çalışarak merge animals 3d oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. Her bölümde farklı bir heyecan ve adrenalin yaşayarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Yorumlar
youtube hesabımın ismi''nesibe gaye cantürk''ABONE oyun güzel oyunu sevdim youtube hesabımada abone olursan senide sevcem =) 2022-05-15 10:19:04
Yorum Yaz