Lolita Kız Giydirme Oyunu

Design My Lolita Dress
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Lolita Kız Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Lolita kız giydirme oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 5 prensese kıyafet, ayakkabı, çanta ve saç modeli seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin yan tarafında bulunan menü butonları sayesinde 10 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz. Her bir prensesi hazırlamak 2 aşamadan oluşuyor.

İlk aşamada kıza kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Ekranın alt tarafında bulunan giysi modeli, rengi, deseni, kurdela, düğme yakalık menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın üzerine uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

İkinci aşamada ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için çorap, saç modeli, gözlük, şapka, ayakkabı takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 5 kız içinde gerçekleştirerek lolita kız giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
tavuk ben bu oyuna 10 üzerinden 1000 veriyorum 2021-10-03 16:35:04
Moon güzel 2021-09-30 19:19:05
hello mötiş 2021-09-30 16:45:51
Yorum Yaz