Last War Survival Oyunu

Last War Survival
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Last War Survival Oyunu Nasıl Oynanır ?

Last war survival oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek askerlerinizi kontrol ediyorsunuz. Askerlerinizin elinde taramalı silahlar bulunuyor. Bu silahlar hiç durmadan ateş ediyor. Parkurda ilerlerken karşınıza çıkan düşman askerleri, fıçılar, asker arttırma ve azaltma kapıları ve sabit veya hareketli tuzaklar çıkıyor. Düşman askerlerini, zombileri ve yuvarlanan fıçıları yok ederek puan kazanıyorsunuz. Fıçılara, düşman askerlerine ve tuzaklara çarpan askerleriniz ölüyor. Tuzaklar parkurdaki delikler, çivili ve testereli bariyerlerden oluşuyor. 

Askerleriniz koşarken karşısına kırmızı ve mavi renkli kapılar çıkıyor. Bu kapıların üzerinde yazan rakam kadar asker sayınızı arttırabilirsiniz yada azaltabilirsiniz. Kırmızı kapılardan geçerseniz asker sayınız azalıyor. Mavi kapılardan geçerseniz de asker sayınız artıyor. Parkur sonundaki bitiş noktasına ulaştığınızda bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yaparak last war survival oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Kazandığınız puanları kullanarak UPGRADES kısmından askerlerinizin zırhını, atış gücünü, para kazanma birimini ve dayanıklılığını geliştirebilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz