Kolye Tasarlama Oyunu

Design My Summer Necklace
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kolye Tasarlama Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kolye tasarlama oyunu takı oluşturma, makyaj yapma ve elbise giydirme olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Toplamda 5 farklı kıza aynı işlemleri sırayla yapıyorsunuz. Kolye tasarlama bölümlerinde 3 tane zincir çeşidi bulunuyor. Sonra zincirlerin üzerine ekranın sağ tarafındaki pencereden süsler ekleyerek takıyo oluşturuyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 5 kız içinde gerçekleştirerek kolye tasarlama oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz