Kolej Kızı Giydirme Oyunu

Bffs vs Bullies Fashion Rivalry
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kolej Kızı Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kolej kızı giydirme oyunu ile okulda farklı bir tarz denemek isteyen 3 prensese makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir öğrencinin resmi bulunuyor. Resimlerin yan tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 6 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği öğrencinin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Makyaj işlemi yaptıkça ekranın sol tarafındaki barem yavaş yavaş doluyor. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise öğrenciler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp öğrencileri giydirebilirsiniz. Dolaptan öğrenciler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 3 öğrenci içinde gerçekleştirerek kolej kızı giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
KANRA İDARE EDER 2024-05-04 13:58:37
ismim sizi iygilendirmez fena değil 2024-05-02 12:56:52
Yorum Yaz