Kolay Boyama Oyunu

Coloring Games For Kids
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kolay Boyama Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kolay boyama oyunu ana sayfasında bulunan kalem butonuna tıklayarak renklendirme ve yıldızlı çubuk butonuna tıklayarak ta siyah ekran üzerine parkla çizgiler çizerek resim oluşturuyorsunuz.

Menü sayfasında bulunan 12 tane farklı hayvan, bitki ve doğa resminden birinin üstüne tıklayıp büyütüyorsunuz. Ekranın sol tarafında renklendireceğiniz resim ve sağ tarafında ise 27 farklı boya bulunuyor. Fırçayla önce istediğiniz boyanın üzerine tıklayın sonra da renklendireceğiniz alanda gezdiriyorsunuz. Fırça renklendirdiğiniz alanın dışına çıkmıyor. Bu şekilde her bölgeyi diğerine karıştırmadan istediğiniz şekilde renklendirebiliyorsunuz. Tüm resimleri bu şekilde renklendirerek kolay boyama oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz. 

Kalemlerin üst tarafında 3 farklı fırça boyutu bulunuyor. Ayrıca boya kalemleri de düz, simli, pastel ve şekilli olmak üzere 4 çeşittir. Renklendirme işlemini tamamladığınızda sağ üst köşedeki OKEY butonuna tıklayarak ana sayfaya dönüş yapabilirsiniz.

Yorumlar
100 matematik bugün yeterli midir? LGS stresinin arasında oynadım. Teşekkürler, kendimi 7 yıl öncesinde hissettim. Çok eğlenceli bence :D 2023-01-07 17:42:37
Yorum Yaz