Knock Em All Oyunu

Knock Em All
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Knock Em All Oyunu Nasıl Oynanır ?

Knock em all oyunu oynarken fare yada parmağınızla ekrana tıklayarak ateş ediyorsunuz. Parkur farklı uzunluklardaki binalardan oluşuyor. Binaların arasında boşluklar bulunuyor. Havaya zıplayarak binalar arasında geçiş yapıyorsunuz.

Binaların üzerinde dolaşırken düşman robotları üzerinize doğru gelerek saldırı yapıyorlar. Elinizde bulunan silahı düşman askerlerine doğru doğrultup ateş ediyorsunuz. Robotları kafalarından vurursanız tek atışta öldürebiliyorsunuz. Gövde ve bacak kısmından vurursanız da iki yada daha fazla atışta öldürebiliyorsunuz. Bunun için her atışta düşman askerlerinin kafa bölgesine nişan alıp en kısa sürede ve en az atışta tüm robotları etkisiz hale getirebilirsiniz. Ayrıca parkurda bulunan yakıt varillerini patlatırsanız, patlama bölgesindeki robotları tek seferde imha edebilirsiniz. Ekranın sağ tarafındaki enerji sembolüne tıklarsanız silahınıza özel güç ekliyorsunuz. Böylece düşman askerlerinin neresine atış yaparsanız yapın robotları tek seferde öldürebiliyorsunuz. 

Bölümleri tamamladıkça puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak silahın etki gücü, atış menzili ve özel atış süresi gibi özellikleri arttırabilirsiniz. Ayrıca bölümlerde ilerledikçe yeni silahları alma hakkınız açılıyor. Böylece sonraki bölümlere daha güçlü silahlarla başlayarak knock em all oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
mr p bro BS Çok iyi 2021-03-29 08:24:06
barış ğ oyun çok ğüzel 2021-03-06 09:06:47
Yorum Yaz