Kız Giydirme 6 Oyunu

Angelcore İnsta Princesses
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kız Giydirme 6 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kız giydirme 6 oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin yan tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği prensesin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 prenses içinde gerçekleştirerek kız giydirme 6 oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
SANANE COK GUZEL OYUN İDİ 2023-09-02 10:25:19
BLAKPİNK Fan gerçekten güzel bir oyun 2023-08-22 11:50:19
sanane güzel 2023-07-17 19:03:27
Yorum Yaz