Kıyafet Tasarlama Oyunu

My Perfect Dress Creator
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kıyafet Tasarlama Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kıyafet tasarlama oyunu makyaj yapma, elbise tasarlama ve takı takma olmak üzere 3 aşamadan oluşuyor. Makyaj yapma bölümünde ekranın alt tarafında ruj sürme, göz makyajı yapma, fondaten sürme ve kirpik takma olmak üzere 4 tane menü butonu bulunuyor. Menülerin içindeki seçenekleri ekranın sağ tarafındaki pencerede görebilirsiniz. İstediğiniz seçeneğin üzerine fare yada parmağınızla tıklayarak kızın yüzüne makyaj yapabilirsiniz. Sağ alt taraftaki OKEY butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Tasarım yapma bölümünde ekranın sol tarafında manken kız, sağ tarafında giysi modelleri modelleri ve alt tarafında ise renkler ve desenler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol OK butonlarına tıklayarak diğer seçenekleri de inceleyebilirsiniz. Manken kıza etek, gömlek ve kolluk seçerek giysinin modelini oluşturabilirsiniz. Alt taraftan da renk ve desen ekleyerek elbiseyi oluşturmayı tamamlayabilirsiniz. 

Son bölümde ise ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise manken kız bulunuyor. Dolaptan kıza saç modeli, küpe, kolye, çanta ve ayakkabı seçerek kıyafet tasarlama oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar
Selin Çoruh Oyun güzel yani, kötü diyemem. Mükemmel değil ama, küçükler için eğlenceli bir oyun diye düşünüyorum.(Kuzenim açıp oynadı ben değil) 2024-05-13 16:14:51
angel queen oyun gerçekten mükemmel 2024-05-04 13:57:47
Yorum Yaz