Kedi Doktoru Oyunu

Doc Honeyberry Kitty Surgery
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kedi Doktoru Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kedi doktoru oyunu hikayesinde güneşli bir yaz günü bal mersini toplayan sevimli hayvan yere düşüyor ve hem vücuduna dikenler saplanıyor hemde kemiklerinden bazıları kırılıyor. Düştüğü yerde bulunan taşlara çarpan hayvanın kolu, bacağı, kafası ve boynu kırılıyor. Hemen hayvan hastanesinin acil servisine kaldırılan hayvana tedavi süreci başlatılıyor. Bu tedavi süreci 4 aşamadan oluşuyor.

İlk bölümde hayvanın etrafında uçuşan sinekleri öldürüp üzerine saplanan balık kılçıklarını ve otları çöp kutusuna atıyorsunuz. Ayrıca hayvanın vücuduna saplanan dikenleri çıkartıyorsunuz. Yapacağınız işlemler ekrandaki OK işaretiyle size gösteriliyor. Yaptığınız işlemlerin seviyesini de üst taraftaki gösterge panelinden takip edebilirsiniz. İkinci bölümde önce hayvanın vücudunu sabunlu suyla yıkayıp kuruluyorsunuz. Yara yerlerini pamukla temizleyip krem sürerek tedavi ediyorsunuz. Sonrada hayvanın şişen gözüne buz torbası koyarak normale döndürüyorsunuz.

Üçüncü bölümde hayvanı ameliyat odasına alınyorsunuz. Burada hayvanın kırılan kol ve bacak kemiklerini iyileştiriyorsunuz. Hayvanın karnındaki şişkinliği indiriyorsunuz. Son bölümde ise hayvana kıyafet ve ayakkabı seçerek kedi doktoru oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
sudey oyun güzel 2021-10-18 16:05:52
ESMA GÜZEL 2021-04-22 05:43:14
Ben kimim ? Lan bişey diyeceğim.Kedi sadece güllerin arasına düşüyo ve boynu kırılıyor. What?Anlamadığım şeyde bu zaten. Boynu kırılan bir insan ölür hiçmi savaş filimi izlemediniz. Onun dışında makas hep yerine geçip duruyor. buda çok saçma. kardeşim zaten sabırsız biri. lütfen bunlara dikkat ederek oyunu yaparsanız çok iyi olur. oyun yinede güzel tavsiye ederim. 2021-02-10 10:39:44
ALEYNA OYUN ÇOK GÜZEL 2020-10-15 12:44:58
AYSU HARİKA TESEKKUR EDERİ 2014-01-10 20:26:28
Yorum Yaz