Kayak Yapma Oyunu

Slalom Ski Simulator

Kayak Yapma Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kayak yapma oyunu bilgisayarda sağ ve sol yön tuşlarıyla ve mobil cep telefonlarında ise parmağınızı ekranın alt tarafında bulunan sağ ve sol oklara tıklayarak oynuyoruz. Menü sayfasında erkek ve bayan kayakçılardan birinin üzerine tıklayarak sporcumuzu seçiyoruz.

Kırmızı bayrakların sağ tarafında ve mavi bayrakların da sol tarafından geçerek kayap yapma oyunu oynuyoruz. Ekranın sağ tarafında yarış pistinizin uzunluğu ve sizin bu pistin ne kadarını kaydığınız görünüyor. Pist çizgi şeklinde görünüyor. Sizde bu çizgi üzerindeki kırmızı noktasınız. Yarışta kaldığınız süre ekranın sol üst tarafında görünüyor. Piste düşmeden ne kadar uzun süre kalırsanız o kadar fazla puan kazanıyorsunuz. Bitiş noktasına sağ salim ulaştığınızda bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Amacımız bitiş noktasına en kısa sürede varmaktır.

Yorumlar
iğrenç çok kötüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü hiç sevmedim gerçekten iğrenç sağ sol bile yapılmıyor kötü çok kötü ): 2019-01-31 17:40:33
Yorum Yaz