Kalpli Kıyafet Modası Oyunu

Tiktok Divas Lovecore
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kalpli Kıyafet Modası Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kalpli kıyafet modası oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp elbise seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında bulunan her bir prensese ait makyaj yapma ve giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi, prising ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği prensesin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için elbise, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 prenses içinde gerçekleştirerek kalpli kıyafet modası oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
ayn bende bts den lisanın kardeşi hwasanın yengesi mukemmel 2023-05-16 18:24:07
Yorum Yaz