Kale Savaşı Oyunu

Merge Archers Bow And Arrow
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Kale Savaşı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Kale savaşı oyunu ekranında karşılıklı olarak iki tane kule ve kulelerde askerler bulunuyor. Ekranın üst tarafında her iki kulede de bulunan asker sayısı görünüyor. Düşman kulesindeki askerlerin hepsini öldürdüğünüzde çatışmayı kazanıyorsunuz. Bu durumda bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Eğer düşmanlarınız sizin askerlerinizin hepsini öldürürse yanıyorsunuz. Bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Düşman askerlerine ok ve top atışı yapıyorsunuz. Fare yada parmağınızla ekrana tıklayıp geriye doğru sürükleyerek atış gücünüzü ve yukarı aşağı yönde sürükleyerek te atış açınızı ayarlıyorsunuz. Ekrandaki ANGEL kısmından atış açınızı ve POWER kısmından da atış gücünüzü takip edebilirsiniz. Ekranın sol tarafındaki top ve çoklu ok atma özelliklerini kullanarak daha etkili saldırılar gerçekleştirebilirsiniz.

Öldürdüğünüz her düşman askeri yada canavar için puan kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak yeni askerler çıkartarak kulenin üstüne dizebilirsiniz. Aynı askerleri birleştirip bir üst seviye askere dönüştürebilirsiniz. Böylece düşmana daha güçlü ve etkili atışlar yapıp bölümleri daha kolay tamamlayarak kale savaşı oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
ali asla zor diğıl 2023-07-17 07:01:17
nyjwr cok zor 2023-07-12 13:02:48
Yorum Yaz