Join Runner Clash Oyunu

Join Runner Clash 3D
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Join Runner Clash Oyunu Nasıl Oynanır ?

Join runner clash oyunu bilgisayarlarda fareyi, cep telefonlarında ve mobil tabletlerde ise parmağınızı sağa sola hareket ettirerek oynanıyor. Her bölüme bir askerle başlıyorsunuz. Fare yada parmağınızla parkurda sağa sola koşup sabit duran askerleri toplayarak ordunuzu güçlendiriyorsunuz. Parkurdaki askerler mavi yada kırmızı renklidir. Sizin askeriniz hangi renge sahipse o renkli askerleri toplayarak ordunuzun sayısını arttırıyorsunuz. Eğer düşman askerlerini alırsanız ordunuzun sayısı azalıyor. Askerlerin rengini değiştirerek farklı türdeki askerleri de toplayabilirsiniz.

Parkur bariyer ve öldürücü tuzaklarla doludur. Bu bariyer ve tuzaklara çarpmadan bitişe ulaşarak masa üzerinde bulunan şekilleri devirmeye çalışıyorsunuz. Şekilleri top atışı yaparak deviriyorsunuz. Şekiller devrildiğinde bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yaparak join runner clash oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Ordunuzla beraber bitişe doğru ilerlerken, askerlerinizin hepsi parkurdaki bariyerlere çarparsa yada tuzaklara yakalanıp ölürse yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlıyorsunuz. Bunun için ordunuzdaki asker sayısını yüksek seviyede tutup top arabasına kalabalık gitmeye çalışmalısınız. Parkurda bulunan elmasları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Bu elmasları kullanarak sonraki bölümlere geçiş yapabilirsiniz.

Yorumlar
keriman sizsiz eğlence yok pampa 2023-05-05 11:12:09
halil çok iyi 2023-05-02 05:22:24
Yorum Yaz