İki Kız Giydirme Oyunu

Princess Lovely Fashion
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

İki Kız Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

İki kız giydirme oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen prenseslere makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin sağ ve sol tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 4 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın sol tarafında bulunan saç modeli, ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sol tarafında giysi dolabı ve sağ tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli ve takı seçebilirsiniz. Sonrada prenseslerin resmini çekerek iki kız giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
pala remzi iyi 2024-02-16 18:57:32
SANANE müq 2022-06-29 10:07:45
Yorum Yaz