Hızlı Kayak Oyunu

Slalom Hero
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hızlı Kayak Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hızlı kayak oyunu bilgisayarda sağ ve sol yön tuşlarıyla, mobiltabletlerde ve cep telefonlarında ise parmağınızı sağa sola hareket ettirerek oynanıyor. Kayak yaparken karşınıza mavi ve kırmızı renkte bayraklar çıkıyor. Bu bayrakların arasından ise mavi renkte oklar bulunuyor. Kontrol ettiğiniz sporcuyu okların üzerinden geçirdiğinizde hızını arttırıyorsunuz. Bu şekilde parkuru bitirme süreniz azalmış oluyor. 

Eğer bayrakların arasından geçmezseniz yada bayrakların sağından yada solundan geçerseniz hızınız azalıyor. Ekranın sağ üst köşesinde hızınız ve sol üst köşesinde ise parkurda geçirdiğiniz süre görünüyor. Bitiş noktasına ne kadar kısa sürede ulaşırsanız o kadar fazla derece ve para kazanırsınız. 3 farklı derece bulunuyor. Altın (gold), gümüş (silver) ve bronz. Ekranın üst tarafında parkurda geçirdiğiniz süre ve sol üst köşede ise dereceler için yapmanız gereken süreler bulunuyor. Kazandığınız paralarla sporcunuzu geliştirip sonraki parkurları daha çabuk tamamlayarak hızlı kayak oyunu oynayın.

Menü sayfasında bayan yada erkek sporculardan birini seçerek kayak yapmaya başlayabilirsiniz. BEGINNER (kolay), NORMAL ve EXPERT (zor) olmak üzere 3 farklı zorluk derecesi bulunuyor. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz