Hırka Modası Oyunu

Design My Bohemian Cardigan
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hırka Modası Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hırka modası oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Resimlerin alt tarafında bulunan makyaj yapma, hırka tasarlama ve giysi giydirme butonları sayesinde 12 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sol tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Hırka tasarlama bölümlerinde ekranın alt tarafında hırkanın modeli, rengi, deseni ve kenarlardaki süsleme menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği hırkaya uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek hırka modası oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
cemre su ADIM GİBİ GÜZEL VALLA OYUN MÜK 2021-06-08 12:26:59
rümeysa yani her gün bunu oynuyorum çok seviyorum 2013-12-29 17:41:26
Yorum Yaz