Happy Wheels 2 Oyunu

Dumb Riders
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Happy Wheels 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Happy wheels 2 oyunu bilgisayarda yön tuşları, "X, L, Z, K, R" tuşlarına basılarak oynanıyor. Sağ ve sol yön tuşlarıyla ileri geri hareket edin. R ile dengeyi sağlayın. Z veya K tuşuna tıklayarak ta yukarıya doğru zıplayın. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sağ ve sol alt tarafında bulunan butonlara tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Oyunun her bölümünde farklı bir aracı kullanıyorsunuz. İlk bölümde kaykay, ikinci bölümde 1900'lü yıllara ait eski bir bisiklet ve üçüncü bölümde ise golf arabası kullanıyorsunuz. Yine her bölümün farklı seviyelerde zorluk derecesi bulunuyor. Menü sayfasından kullanacağınız aracı ve zorluk seviyesini seçerek happy wheels 2 oyunu oynamaya başlayın.

Aracı kullanacağınız parkur kesici ve delici tuzaklarla doludur. Bu tuzaklara yakalanmadan parkurun sonunda bulunan beyaz bayraklı alana ulaşıp bölümü tamamlayın. Bunun için tuzaklara yaklaştığınızda onların sizi parçalamasına izin vermemek için farklı stratejiler geliştirin. Bu stratejiler sayesinde bölüm sonundaki bitiş noktasına sağ salim ulaşarak bir sonraki bölüme geçiş yapın.

Yorumlar
Nihad gozel oyun 2020-05-24 10:15:17
youteber oyun güzel 2020-05-22 16:29:43
Yorum Yaz