Hapishaneden Kaçış 2 Oyunu

Rescue The Bro
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hapishaneden Kaçış 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hapishaneden kaçış 2 oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek mahkumları kontrol ediyorsunuz. Mahkumlara sarı renkli elbiseler ve gardiyanlara da kırmızı renkli kıyafetler giydirilmiştir. Mahkumlar hücre ve koğuşlarda kilitli olarak bulunuyor. İlk serbest kalan mahkum gardiyanlarla dövüşüp ve hücrelerin kilitlerini açıp arkadaşlarını kurtarmaya çalışıyor. Gardiyanların ön taraflarında görüş alanlarını gösteren parlak bölgeler bulunuyor. Bu alanlara girdiğinizde gardiyanlar size saldırıp sizi öldürmeye çalışıyor. Bunun için bu alanlara girmeyip etrafını dolaşarak ilerlemeniz gerekiyor.

Koğuşlar arasında kilitli kapılar, lazer duvarlar ve otomatik tarayıcılı güvenlik sistemler bulunuyor. Güvenlik sistemlerine takılmadan hücrelerin kapılarını açıp arkadaşlarınızı serbest bırakmaya çalışmalısınız. Arkadaşlarınızın yanına gidince arkadaşlarınız size katılıyor ve böylece toplu olarak hareket ederek çıkışa doğru gidiyorsunuz. Çıkışta bulunan kamyona binip uzaklaşarak bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yaparak hapishaneden kaçış 2 oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Kurtardığınız her arkadaşınız için para ödülü kazanıyorsunuz. Paralarınızı kullanarak hız ve gizlenme katsayılarınızı geliştirebilirsiniz. Böylece sonraki bölümleri daha kolay geçme şansınız olabilir. Her bölümde ayrı bir heyecan ve macera yaşayarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Yorumlar
kral rumal oyun güzel 2023-01-14 15:51:57
Hamza Gözükara Oyun cok güzel 2023-01-11 15:42:53
namık kamil güzel ama daha güzel olabilirdi bence yetersiz ama ellerinize saglık 2023-01-08 12:15:01
Simav GÜZEL 2023-01-07 16:01:14
Yorum Yaz