Okuldan Kaçış Oyunu

Stickman Escape School
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Okuldan Kaçış Oyunu Nasıl Oynanır ?

Okuldan kaçış oyunu ile dersten sıkılan çocoğa dışarı çıkması için yardım ediyorsunuz. Zil çaldığında öğretmen sınıfı terk ediyor ve öğrenci çocuğada dışarı çıkmak için fırsat doğuyor. Melzeme çantasında bulunan testere, maske, balyoz, bomba, bıçak, anahtar, terlik, peynir, ip ve ışınlanma malzemelerini kullanıyorsunuz. Bu malzemelerden bazılarını kullanırken öğretmene yada güvenlik görevlilerine yakalanıyorsunuz. Bazılarını kullanarak ta bina dışına çıkarak özgürlüğünüze kavuşuyorsunuz.

Bıçağı seçip havalandırma deliğini açarak çatıya çıkıyorsunuz. Telefonla helikopter çağırarak binadan uzaklaşıyorsunuz ve ekranda YOU ARE FREE yazısı çıkıyor. Paraşütü seçerseniz yere düşerek ölüyorsunuz. Bu durumda da ekranda YOU LOSE yazısı çıkıyor. Bombayı seçip kapıya yapıştırdığınızda tüm sınıfı patlatıyorsunuz ve sizde odada ölüyorsunuz. Balyoz ile kapıyı kırmaya çalıştığınızda koridordan gelen öğretmen kapıyı içeri doğru açarak sizi öldürüyor. Maskeyi seçtiğinizde uzaylılar tarafından kaçırılarak uzaylıların yemeği oluyorsunuz.

Testere ile kapıyı kesip koridorda karşınıza çıkan öğretmen ve güvenlik görevlilerini etkisiz hale getiriyorsunuz. Bina dışında bekleyen askerlerde sizi öldürüyor. Işınlanma makinesiyle bina dışına çıkıp otoyolda yeniden doğuyorsunuz. Sonra da kamyonun altında kalarak ölüyorsunuz. İple binadan aşağıya sarktığınızda güvenlik görevlileri tarafından aşağıya düşürülerek ölüyorsunuz. Peyniri seçerek sınıfa fare çekiyorsunuz. Fareden korkan öğretmen sınıftan kaçıyor ve sizde bu arada sınıftan dışarı çıkıyorsunuz. Sıranın üstüne basarak çatıya çıkıyorsunuz. Karga saldırısına uğrayarak aşağıya düşüp ölüyorsunuz. 

Terlik seçtiğinizde sessizde sınıfın dışına çıkıyorsunuz. Asansöre binerseniz öğretmene yakalanıyorsunuz. Sessizce merdivenden inip binanın dışına çıkıyorsunuz. Merdivenden inerken ekrandaki TAP yazan yerlere tıklayarak iniş işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Anahtarı seçerek kapıyı açıp binanın dışınan çıkarak özgürlüğünüze kavuşuyorsunuz. Okuldan kaçış oyunu oynarken ekranda görünen TAP yazılarına tıklayarak karşınıza çıkan öğretmen ve güvenlik görevlilerine saldırı yapıyorsunuz.

Yorumlar
zenci pörfect 2024-03-02 11:23:02
islam çok güzel 2020-11-01 11:24:25
Yorum Yaz