Hamster Maze Oyunu

Hamster Stack Maze
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Hamster Maze Oyunu Nasıl Oynanır ?

Hamster maze oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola ve yukarı aşağı hareket sürükleyerek hayvanı hareket ettiriyorsunuz. Parkur labirent şeklindedir. Parkurdaki yollarda fındık ve ceviz gibi yemişler bulunuyor. Bu yemişleri toplayarak puan kazanıyorsunuz. Topladığınız puanları kullanarak SKIN bölümünden yeni karakterler ve elbiseler satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere yeni karakterle başlayarak hamster maze oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Parkurda topladığınız yemiş miktarına göte bitiş noktasından sonra ilerleyebiliyorsunuz. Labirentin köşelerindeki yaylı kısımlara çarptıkça otomatik olarak ilerliyorsunuz. Kırmızı renkli kuyulara girdiğinizde labirentin başka bir köşesinden çıkarak parkurda ilerlemeye devam ediyorsunuz. Amacımız labirentteki tüm yemişleri toplayıp bitiş noktasına en kısa sürede ulaşarak bölümleri tamamlamak. 

Yorumlar
Yağmur Çok şirin bir oyun herkese tavsiye ederim yalnız telefondan daha güzel oynanıyor ben laptopda biraz zorlandım 2022-05-28 11:02:45
Yorum Yaz