Gotik Giydirme Oyunu

Ever After High Goth Princesses
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Gotik Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gotik giydirme oyunu ile dantelli ve tüllü bir tarz denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp elbise seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında bulunan her bir prensese ait makyaj yapma ve giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi, prising ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği prensesin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için elbise, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 prenses içinde gerçekleştirerek gotik giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
tyler durden keşke böyle eşim olsa süpermiş 2024-02-05 13:12:24
Ryan Gosling Çok beğendim muhteşem bir oyun, Barbieme benziyo bi tık. 2023-05-20 14:54:41
Yorum Yaz