Giysi Tasarlama Oyunu

Dress Dye
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Giysi Tasarlama Oyunu Nasıl Oynanır ?

Giysi tasarlama oyunu ile müşterilerinizin siparişlerini dizayn edip teslim ediyorsunuz. Dükkana gelen müşterinin istediği kıyafetin modeli, rengi ve deseni ekranın sol üst tarafında görünüyor. Müşterinin siparişini hazırlamak için ekranın alt tarafındaki seçenekleri kullanıyorsunuz Bu seçeneklerden istenilenin üzerine fare yada parmağınızla tıklayıp seçerek dizayn etme işlemini tamamlıyorsunuz.

İlk aşamada kıyafetin modelini seçiyorsunuz. İkinci aşamada önce kıyafeti alt tarafta bulunan boya kovalarına sokarak boyama işlemini yapıyorsunuz. Sonra da elbiseyi sprey boyayla renklendirerek değişik bir tarz yaratmaya çalışıyorsunuz. Üçüncü aşamada rulo yardımıyla kıyafete desen veriyorsunuz. Tüm bu işlemleri kendi zevkinize göre değilde başlangıçta müşterinin vermiş olduğu siparişe göre gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Müşterinin kıyafetini hazırladıktan sonra elbiseyi müşteriye teslim ederek para kazanıyorsunuz. Kasanızda biriken parayla dükkanınıza lamba, gardrop, dikiş makinesi, koltuk ve masa gibi eşyalar satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha geniş bir ürün yelpazesiyle müşterilerinizin karşısına çıkarak giysi tasarlama oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

Yorumlar
MÜQ Mükemmel 2022-03-26 10:29:35
ecenaz bayıldım güzel 2022-01-13 15:45:39
inek çok iyi 2017-07-02 13:57:25
Yorum Yaz