Giydirme Parkuru Oyunu

Build A Queen
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Giydirme Parkuru Oyunu Nasıl Oynanır ?

Giydirme parkuru oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek manken kızı kontrol ediyorsunuz. Platformda farklı tarzlarda kıyafet, ayakkabı ve saç modelleri bulunuyor. Her bölümün başlangıcında mankez kıza giydireceğiniz kıyafet ve ayakkabı ile seçeceğiniz saç modeli TARGET penceresinde hedef olarak veriliyor. SLIDE TO START yani başlamak için fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyin yazısı karşınıza çıkıyor. Ekrana tıkladığınız anda manken kız arkasını dönerek platformda koşmaya başlıyor. Hedef olarak verilen kıyafet modeli ekranın sağ üst köşesinde görünüyor.

Manken kızın koşma hızını siz ayarlayamıyorsunuz. Manken kız kendisi sabit hızda koşuyor. Siz sadece manken kızı sağa sola yönlendirerek kıyafet, saç modeli ve ayakkabı seçmesine yardımcı oluyorsunuz. Platform üzerinde ayrıca boya çukurları, engeller ve bariyerlerde bulunuyor. Boya çukurlarına girerek manken kızın seçmiş olduğu elbisenin rengini değiştiriyorsunuz. Manken kız platformu tamamlayıp bitiş noktasında bulunan koltuğa oturuyor. Hedeflenen olarak verilen tarza yaklaşmasına göre puan veriliyor. Puanınız 100 olduğunda bölümü tamamlayıp bir sonraki bölüme geçiş yaparak giydirme parkuru oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Eğer düşük puan alırsanız da yanıyorsunuz ve aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Bölümleri tamamladıkça ödül olarak para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları harcayarak ROLES kısmından yeni manken kız satın alabilirsiniz.

Yorumlar
cin666 bu oyunu oynayanlara musallat oluyorum eğer olmamaı istiyorsanız 1-666-666-6666yı gece tam 03.00 da arayın iyi lanetler 2024-07-15 11:48:21
yeliz ÇOK İYİ OYUN 2024-07-06 15:50:03
Yorum Yaz