Gerçek Ev Temizleme Oyunu

Little Helper Family Superman
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Gerçek Ev Temizleme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gerçek ev temizleme oyunu yatak ve oturma odası, bulaşıkhane, mutfak, balkon ve banyo olmak üzere 6 bölümden oluşuyor. Her bölümde yapacağınız işlemler ekrandaki MOR RENKLİ OK işareti ile tarif ediliyor.

Yatak odasında önce kıyafetleri dolaba ve kitapları da raflara yerleştiriyorsunuz. Kirli elbiseleri çamaşır sepetine ve çöpleri de çöpkutusuna atıyorsunuz. Duvardaki ve yerdeki lekeleri ıslak bezle silip yerleri süpürüyorsunuz. Sağ alttaki OKEY butonuna tıklayarak bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Çamaşır yıkama bölümünde önce kıyafetleri renkli ve beyaz olarak ayırıyorsunuz. Sonra ayrı ayrı makineye atıyorsunuz. Makineye detarjan döküp çalıştırarak yıkama işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Çamaşırları ipe asıp kurutarak bölümü tamamlıyorsunuz.

Çiçek bakımı bölümünde önce kurumuş çiçekleri çöpe atıyorsunuz. Sonra saksılara farklı renklerde papatya tohumları ekip sulayarak yeni çiçekleri büyütüyorsunuz. Yerlere dökülen toz ve yaprakları süpürerek bölümü tamamlıyorsunuz. Oturma odası bölümünde önce kumandayla televizyon ve klimayı kapatıyorsunuz. Etrafa dağılan eşyaları yerlerine yerleştirip çöpleri çöp kovasına atıyorsunuz. Yer ve duvardaki lekeleri silip yerleri süpürerek bölümü tamamlıyorsunuz.

Banyo bölümünde klozeti, duşakabini ve lavaboyu temizliyorsunuz. Son olarak ta mutfak bölümünde etraftaki malzemeleri yerlerine ve arta kalan yiyecekleri de buzdolabına yerleştiriyorsunuz. Bulaşıkları yıkayıp rafa diziyorsunuz. Çöpleri kovaya atıp masayı siliyorsunuz. Sonra da yeri süpürerek gerçek ev temizleme oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
ŞURA Güzel 2023-05-23 15:39:57
Yorum Yaz