Genç Kız Giydirme Oyunu

Insta Girls Babycore Fashion
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Genç Kız Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Genç kız giydirme oyunu ile farklı bir tarz denemek isteyen 4 instagram fenomenine makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir fenemonin resmi bulunuyor. Resimlerin yan tarafında bulunan makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise fenomenler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Dolaptan fenomenler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 fenomen içinde gerçekleştirerek genç kız giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz