Frozen Kardeşler Giydirme Oyunu

Sisters Speed Dating
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Frozen Kardeşler Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Frozen kardeşler giydirme oyunu ile sevgilileri ile buluşacak Karlar ülkesi prenseslerine prensese makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında prenses Elsa ve Anna için makyaj yapma ve giydirme butonları bulunuyor.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın sağ tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi, yanaklara sürülen fondaten rengi, saç modeli ve takı menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler menü butonlarının yanında görünüyor. İstediğiniz seçeneği prenseslerin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın sağ tarafındaki yukarı ve aşağı ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, çorap, ayakkabı ve çanta seçebilirsiniz. Sonrada prensesleri sevgilileri ile buluşturup fotoğraf çekerek frozen kardeşler giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz