Frozen Kardeşler Giydirme Oyunu

Icy Dress Up
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Frozen Kardeşler Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Frozen kardeşler giydirme oyunu ile sevgilileri ile buluşacak Karlar ülkesi prenseslerine makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında prenses Elsa ve Anna için makyaj yapma ve giydirme butonları bulunuyor.

Ekranın alt tarafında giysi dolabı ve dolabının içindeki ürünlerin bulunduğu bir pencere görüyorsunuz. Pencerenin üzerine fare yada parmağınızla tıklayıp sağa sola sürükleyerek hem diğer menüleri hem de dolabın içindeki diğer elbise ve takıları görebilirsiniz. Bir elbise yada takıyı prensesin üzerinde görmek için önce menü butonunun üzerine fare yada parmağınızla tıklıyorsunuz. Seçtiğiniz menünün içindeki ürünler ekranın alt tarafındaki pencerede görünüyor. Burada da prensesin üstünde görmek istediğiniz seçeneğin üzerine tıklıyorsunuz. 

Menü butonlarını kullanarak güzel prensese ten rengi, göz ve ruj rengi, kaş çeşidi  ve saç modeli seçerek görünüşünü ayarlıyorsunuz. Sonra da kıza pantolon, etek, gömlek, ceket, ayakkabı, takı ve çanta seçerek yeni bir tarz yaratıyorsunuz. Frozen kardeşler giydirme oyunu oynarken her denemenizde hem Kraliçe Elsa ve hem de Prenses Anna için yeni bir tarz oluşturup hayal gücünüzü geliştirebilirsiniz. Ekranın sol tarafındaki butonlara tıklayarak Prenses Elsa ve Anna arasında geçiş yapabilirsiniz. Fotoğraf makinesine butonuna tıklayarak ta tasarımınızı bilgisayarınıza yada cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Yorumlar
dils mük 2024-02-20 17:40:11
Yorum Yaz