Fırça İle Boyama Oyunu

Paint Puzzle
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Fırça İle Boyama Oyunu Nasıl Oynanır ?

Fırça ile boyama oyunu ekranının üst tarafında renklendireceğiniz şekil, alt tarafında ise fırça, su kabı ve boya renkleri bulunuyor. Her bölümde karşınıza çıkan şekil farklı renkli kalemlerle çizilmiştir. Her bir parçanın içi çizildiği renkle boyanacaktır. Yani resimde görünen kırmızı renkli kare bir alanı kırmızı renkli boya ile boyayacaksınız. Yada mavi renkle çizilmiş bir hayvanın gözünü mavi renkle boyayacaksınız.

Ekranın alt tarafında bulunan fırçayı bıyaya batırıp şekil üzerine tıklayarak fırça ile boyama oyunu oynayın. Fırçayı su kabına batırarak temizleyebilirsiniz. Alt tarafta bulunmayan renkleri elde etmek için 2 yada 3 rengi karıştırmanız gerekiyor. Ekrandaki siyah renkli soru işareti butonuna tıklayarak renk karışımları tablosunu inceleyebilirsiniz. Bu tablodan yararlanarak farklı renkler elde edebilirsiniz. Yanlış boyama işlemi yaptığınızda ekranın sol üst köşesindeki yenile butonuna tıklayarak aynı bölüme yeniden başlayabilirsiniz. Her bölümde farklı bir resmi boyayarak kendinizi renkler konusunda geliştirebilirsiniz.

Yorumlar
ismimi unuttum bu oyun çok güzel ama 1 kaç tane oyun tavsiye edicem . kız boyama ,paint puzzle,yağlı boya yapma prenses boyama, çizim.boyama ve yappaz mandala boyama resim çizme, boyama yapma,pixl boyama yapma 2021-04-18 14:53:39
SİNEM oyuna bayıldım 2021-04-17 17:49:15
gaqe wow oyun çök gözel 2021-04-17 07:57:23
Yorum Yaz