Fantezi Makyajı Oyunu

Fantasy Makeup Tiktok Tips
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Fantezi Makyajı Oyunu Nasıl Oynanır ?

Fantezi makyaj oyunu yüz bakımı, makyaj yapma ve elbise giydirme olmak üzare 3 bölümden oluşuyor. Her bölümde ekrandaki el işaretini takip ederek işlemleri gerçekleştiriyorsunuz. İlk bölümde teni tahriş olan, sivilceleri çıkan ve kaş kılları uzayan düşler ülkesi prensesine yüz bakımı yapıyorsunuz. Ekranın sağ tarafında kullanacağınız malzemeler ve sol tarafında ise fantastik prenses bulunuyor. Önce kızın yüzüne doğal ürünlerle hazırlanmış krem sürüp yıkıyorsunuz. Sonra beyaz maske yapıştırıp kızın yüzünü kuruluyorsunuz. Çeşitli damlalarla kızın cildini gençleştirip göz altı torbacıklarını yok ediyorsunuz. Kızın çatlayan dudaklarına krem sürerek bölümü tamamlıyorsunuz. İkinci bölümde ekranın sağ tarafındaki malzemeleri sırayla kullanarak kızın yüzüne krem ve fontaden sürerek yeni bir görünüm kazandırıyorsunuz.

Sonraki aşamada ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Bu seçenekleri kullanarak kızın yüzüne makyaj yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri diğer fantastik prensesler içinde gerçekleştirerek fantazi makyajı oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz