Elmalı Turta Oyunu

Grandma Recipe Apple Pie
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Elmalı Turta Oyunu Nasıl Oynanır ?

Elmalı turta oyunu malzeme seçimi, meyveyi soyma ve dilimleme, hamuru hazırlama, kızı giydirme ve pastanın üzerine krema ve çikolata parçası ekleme olmak üzere 5 bölümden oluşuyor.

Malzeme seçimi bölümünde dolap ve raflardan kullanıcak malzemeleri tek tek seçiyorsunuz. Ekrandaki OK butonlarına tıklayarak mutfaktaki diğer alanları inceleyebiliyorsunuz. Seçmeniz gereken malzemeler ekranın sol altındaki pencerede görünüyor. İkinci bölümde kullanacağınız malzemeleri ekranın alt tarafındaki pencereden seçiyorsunuz. Önce yeşil elmayı soyup ince ince dilimliyorsunuz. Sonra baharatlayıp tencerede pişiriyorsunuz. Üçüncü bölümde tepsiye yanmaz kağıt ile sarıp üstüne tencerede pişirdiğiniz karışımı döküyorsunuz. Sonrada tepsiyi fırına atıp pişiriyorsunuz.

Dördüncü bölümde ekranın sol tarafında giysi dolabı ve sağ tarafında büyükannenin torunu bulunuyor. Kıza dolaptan tişört, etek, mutfak önlüğü, ayakkabı ve takı seçiyorsunuz. Son bölümde ise pişirilen tepsinin üstüne dondurma, çikolata ve meyve parçaları ekleyerek elmalı turta oyunu oynamayı tamamlıyorsunuz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz