DinoLand Oyunu

DinoLand
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

DinoLand Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dinoland oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sürükleyerek hayvanat bahçesi görevlinizi kontrol ediyorsunuz. Karakteriniz önce hayvanların konulacağı kafesler inşa ediyor. Sonra hayvanların doğal yaşam alanına giderek avlanmaya başlıyor. Karakterinizin elinde bulunan vakum makinesi sayesinde hayvanları yakalıyor. Vakum makinesinin çekim alanı ekranda kırmızı renkli görünüyor. Dinozorlar bu alanda belli bir sür kaldığı zaman yakalanıyor.

Yakaladığınız dinozorları kafeslere koyarak hem ziyarete hemde satışa sunuyorsunuz. Hayvanat bahçesine gelen müşteriler beğendikleri dinozorları satın alabiliyor. Bu sayede para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak farklı büyüklükte dinozor kafesleri, dinozorların yemeleri için domuz çiftlikleri, yumurta standları çıkartabilirsiniz. Ayrıca hayvanat bahçesi görevlinizin yük taşıma kapasitesi ve yürüme hızı gibi özelliklerini geliştirebilirsiniz.

Dinoland oyunu oynarken yapmanız gereken işlemleri ekranda görünen OK işaretlerini takip ederek gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede daha kısa sürede daha çok hayvanı avlayıp satabilirsiniz. Sürekli olarak yeni kafesler inşa edip daha büyük hayvanları yakalayarak hayvanat bahçesini geliştirebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz