Dinazor Oyunu

Rio Rex
Tam Ekran

Dinazor Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dinazor oyunu yön tuşları ve farenin sol tuşuna tıklayarak oynanıyor. FArenin sol tuşuna tıklayarak etrafta bulunan insanları ve arabaları parçalayarak yiyorsunuz. FArenin sol tuşuna uzun süre basılı tutarsanız etrafa lavlar saçarak insanları ve arabaları yakıp kül ediyorsunuz. Her bölümü başarıyla tamamlamak için EATEN kısmında görünen rakam kadar insan yada arabayı yiyip bitiş noktasına ulaşmanız gerekiyor. Sol üst köşede kalan enerjiniz ve sağ üst köşede ise boğazınızdaki ateş miktarı görünüyor.

Oyun toplamda 12 bölümden oluşuyor. Her bölümde farklı sayıda insanı ve arabayı yok etmemiz gerekiyor. 3. bölümde elinde silahla size ateş eden insanlar karşınıza çıkıyor. Dördüncü bölümde size saldıran sarı renkte bir dozerle mücadele ediyorsunuz. Dozeri, üzerinde zıplayıp parçalara ayırarak yok edin. Diğer bölümlerde de benzer maceralar yaşayarak dinazor oyunu oynamayı tamamlayın. Parkurda ilerlerken yerden ateş kutuları alıyoruz. Bu ateş kutuları ile ağzımızdan ateş çıkartarak insanları ve arabaları yok ediyoruz.

Yorumlar
Yiğit Maydan Ben birçok sitede rio rexi açtım ama 1. bölümde ipi ısırıyorum ama ip kopmuyor. 2021-02-17 15:06:49
ali ilk bölümde ipi çiğniyorum ama hiç bişey olmuyor 2021-01-02 12:27:29
thapki ve bihan oyun çok güzel görünüyor çünkü nasıl oynanır yeri okudum benim oynadığım oyuna benziyor iyi oyunlar 2020-10-27 09:31:27
Yorum Yaz