Dinazor Kaçış Oyunu

Dino Rush Hypercasual Runner
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Dinazor Kaçış Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dinazor kaçış oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek hayvanı kontrol ediyorsunuz. Parkurda bulunan kemik parçalarını toplayarak bedeninizi büyütüyorsunuz. Bedenizin büyüdükçe hayvanın ağırlığı artıyor ve hayvanın ağırlığı ise hemen üst tarafında görünüyor. Parkurda hareket halinde olan arabalar ve sörfçü gençlere çarparak bedeninizi daha da büyütebiliyorsunuz. Trafikte etrafı dağıtarak ilerlediğinizde peşinizden polis arabaları kovalıyor. Polislere yakalanmadan parkurun bitişine ulaşarak bölümü tamamlıyorsunuz.

Her bir sörfçü çocuğun ve aracın üstünde ağırlıkları yazıyor. Hayvanın ağırlığı trafikteki diğer arabaların ağırlığından fazlaysa onlara çarpıp parçalıyorsunuz ve onların ağırlığı kadar ağırlık kazanıyorsunuz. Eğer arabaların ağırlığı sizden büyükse ve onlara çarparsanız da yanıyorsunuz ve bu durumda aynı bölüme tekrardan başlamak zorunda kalarak dinazor kaçış oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Parkurun sonuna ulaştığınızda ağırlığınız kadar daha ilerleyebiliyorsunuz.

Yorumlar
emirhan azerbaycandan kardeşlerimize selamlar oyun çok güzel 2023-08-04 05:03:23
fidan selamun aleykum azerbaycandan size salamlar mrenim 16 yasim var sixil digim zamanlarda arada oyun oynayiram bu gozel oyundu sizleri cox sevirem. butun turkiyeye selam olsun. butun sehidlerimize allah rahmet eylesin. ailelerine allah sabir versin biliyorum kizlar asgerlik yapamaz ama ben cok isterdim asker olmak vatan ugruna sehit olmak allah butun askerlerimizi korusun allaha emanet sehitler olmez vatan bolunmez azerbaycan ve turkiye bayragi enmeyib enmeyecek 2020-03-03 09:23:27
Yorum Yaz