Dark Mahjong Connect Oyunu

Dark Mahjong Connect
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Dark Mahjong Connect Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dark mahjong connect oyunu oynarken fare yada parmağınızla aynı taşların üstüne peşpeşe tıklayarak yok ediyorsunuz. Ekranda rastgele yanyana ve üstüste dizilmiş domino taşları bulunuyor. Domino taşlarının bir tarafı boş olduğu zaman seçilebiliyor. Aynı türden domino taşlarının üstüne sırayla tıkladığınızda taşlar yok oluyor. Her yok etme sonunda puan kazanıyorsunuz.

Ekranın alt tarafında tüm domino taşlarını eşleştirmek için verilen süre, kazandığınız puan, bulunduğunuz seviye bulunuyor. Ayrıca alt taraftaki TAŞLARI YENİDEN DİZME ve İPUCU ALMA butonları sayesinde taşları daha kolay eşleştirip ekranı temizleyebilirsiniz. Ekranda eşleşebilecek taş kalmadığında ve verilen bittiğinde oyun bitiyor. Eğer verilen süre bitmeden tüm ekranı temizlerseniz bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yaparak dark mahjong connect oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Süreyi yetiştirebilmek için eşleştirme işlemlerini daha hızlı gerçekleştirmeniz gerekiyor. Gözünüzle tüm taşları hızlı bir şekilde inceleyip ekranı temizlemeye çalışmalısınız.

Her bölümde taşları yok ettikçe kalan diğer taşlar ekranın farklı bir yönüne doğru kayıyor. Bu şekilde her eşleştirme sonunda taşlar kısmende olsa yeniden diziliyor.

Yorumlar
kuzey yıldızı çok kolay ya 2021-08-10 08:11:33
Ece Eslem Güzel tavsiye ederim 2021-05-26 13:59:38
elif omg cok gzl tavsiye ederim 2020-07-29 18:36:12
berra oyun güzel 2019-06-08 12:15:31
Yorum Yaz