Çöp Adam Dövüşü Oyunu

Stickman Warriors Legend
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çöp Adam Dövüşü Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çöp adam dövüşü oyunu oynarken bilgisayarlarda "W, A, S, D" ve yön tuşlarını kullanarak ileri geri hareket ediyorsunuz. SPACE boşluk bırakma tuşuna tıklayarak zıplıyorsunuz. "K" ve "J" ile rakiplere saldırı yapıyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise ekranın sol tarafındaki kontrol paneli üzerinde parmağınızı sürükleyerek karakterinizi sağa sola yönlendiriyorsunuz. Sağ taraftaki saldırı ve zıplama butonlarına tıklayarak rakibe saldırı yapıyorsunuz.

Her bölümde takımlar üçer kişi ile savaş yapıyor. Siz sol taraftaki takımın bir sporcusununuz. Her karakterin üzerinde kalan enerji miktarını gösteren bir gösterge bulunuyor. Enerjisi sıfırlanan sporcu ölüyor ve savaş dışı kalıyor. Rakiplerinizi öldürdükçe puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları kullanarak DETAILS kısmındaki UPGRADES butonuna tıklayarak karakterinizi geliştirebilirsiniz. Böylece karakteriniz hem sağlık açısından hem de saldırı açısından daha güçleniyor. Ayrıca bu bölümden yeni karakterler de satın alabilirsiniz.

RANK, IO MODE ve LEVEL MODE olmak üzere üç farklı savaş seçeneği bulunuyor. RANK bölümünde savaş süresi 60 saniyedir. 60 saniye içerisinde en fazla adam öldüren takım savaşı kazanıyor. IO MODE seçeneğinde ise 20 adamı öldüren ilk takım savaşı kazanıyor. LEVEL MODE seçeneğinde ise farklı parkurlarda üçerli savaş yapıyorsunuz. Çöp adam dövüşü oyunu oynarken her bölüm ve her seçenekte farklı bir macera yaşayıp eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Yorumlar
Bu oyun için ilk yorum yazan sen olmak ister misin?
Oyun hakkındaki düşüncelerini ziyaretçilerimizle paylaş.
Yorum Yaz