Çiçek Desenli Elbise Giydirme Oyunu

TikTok Coconut Princesses
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Çiçek Desenli Elbise Giydirme Oyunu Nasıl Oynanır ?

Çiçek desenli elbise giydirme oyunu ile hindistan cevizi tarzı kıyafetler denemek isteyen 4 prensese makyaj yapıp giysi seçimi yapıyorsunuz. Menü sayfasında her bir prenses kızın resmi bulunuyor. Bu resimlerden ilki makyaj yapma ve diğeri ise giydirme butonlarıdır.

Makyaj yapma bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi, prising ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği kızın yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 kız içinde gerçekleştirerek çiçek desenli elbise giydirme oyunu oynamayı tamamlayabilirsiniz. 

Yorumlar
Duru oyun mükemmel 2022-04-30 12:24:15
sudenin ponçiği oyun mükemmel 2022-04-29 21:28:44
Yorum Yaz