Car Craft Race Oyunu

Car Craft Race
Tam Ekran
Paylaş
Kaydet
Yeniden Oyna
Tam Ekran

Car Craft Race Oyunu Nasıl Oynanır ?

Car craft race oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekran üzerinde gezdirerek meydandaki renkli blokları topluyorsunuz. Topladığınız blokları sırtınızda biriktiriyorsunuz. Karakterinizin alt tarafında toplayacağınız blok miktarı görünüyor. Üst tarafta NEED kısmında hangi bloktan kaç adet toplayacağınız görünüyor.

Blokları topladığınız zaman ön taraftaki arabaların yanına geliyorsunuz. Buradaki ışıklı ok işaretinin olduğu LOAD kısmına blokları yerleştirerek yarış arabasını oluşturuyorsunuz. Parkurdaki blok ve engellere çarpmadan bir sonraki yarışa geçiyorsunuz. Buradaki TOPPING THE CHARGE butonuna hızlı hızlı tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapıyorsunuz. İkinci aşamada yine meydanda bulunan blokları toplayıp sürat teknesi yarışı yapıyorsunuz. Parkura sizinle beraber 4 yarışmacı başlıyor. Diğer yarışmacıları eleyip parkurun sonuna lider olarak ulaşarak car craft race oyunu oynamayı tamamlayın. 

Yorumlar
MİNECRAFT PARODİLERİ ASLINDA GAYET İYİ ÇOK GÜZEL 2023-02-03 17:49:02
MELİSA DOĞAN 6 N EFSO 2023-01-28 13:33:53
beyzanur çetin GAYET GÜZEL BİR OYUN BEN ÇOK BEĞENDİM 5 KERE DE KAZANDIM BENCE ÇOK GÜZEL BİR OYUN HEPİNİZE TAVSİYE EDERİM. 2021-11-01 14:47:15
Yorum Yaz